Hedef Teknik Hizmetleri (Adem Can)

Şirketimiz 1997 yıllından günümüze kadar ana faaliyet alanı olan ısıtma, soğutma, sirkülasyon pompaları, hidroforlar, brülörler, dalgıç pompalar ve hava koşullandırma için montaj arıza ve bakım hizmetleri ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış, birçok önemli projeye imza atmıştır.

Amacımız ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe 15 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz ve etkin merkezi yönetim ile kaliteli hizmet ve müşteri odaklı servis hizmetidir. Şirketimiz kurulduğundan bugüne her zaman doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef almış bu şekilde büyümeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Müşterilerimize en kaliteli malzeme, ürün, hizmet ve servisi, en ekonomik maliyetle, tam zamanında temin etmek için teknolojiyi izlemek, personelimizi sürekli eğitmek, müşterilerimizle devamlı bilgi transferi yapmak vazgeçmediğimiz prensiplerimizdir. Hedeflerimize ulaşmak için araç, gereç, donanım, yedek parça, teknik doküman ve cihaz kalibrasyonları tam zamanında güncellenmektedir. 

Alarko Carrier Yetkili Servisi ve Çözüm Ortağı olarak Ankara ve tüm çevre illerde Uzman ekip ve donanım ile hizmetlerine hiç durmadan devam ediyor ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.